top of page

Çalışma Alanları

Ne Yapıyoruz

Erciyas Avukatlık Bürosu 1980 yılından beri özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında Türk ve uluslararası bir çok firmaya hizmet vermekte olan modern bir avukatlık bürosudur.

Bir taraftan bireysel müvekkillerimize özel ihtiyaçlarına uygun hukuki çözümler konusunda danışmanlık yaparken diğer taraftan kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kurumsal hukuk hizmetleri sunmaktayız.

 

Sunduğumuz hukuki çözümlerin etkin ve pratik olması yanında, efektif olmasına da özen gösteriyoruz.

Müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunarken enerjimizi sadece yasal düzenleme ve regülasyonlara değil temel olarak hizmet sunduğumuz sektörü anlamaya harcıyoruz.

Böylece en zor hukuki sorunların cevaplarını yine bizzat sektörlerin içinden bulmaktayız.

Nasıl yapıyoruz
  • 40 Yıllık Mahkeme Deneyimi ve Uyuşmazlığın Sonucunu Öngörme ve müvekkil lehine alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri önerme becerisi

Erciyas Avukatlık Bürosu olarak, yaklaşık 40 yıldır kesintisiz dava takibi hizmetleri vermekteyiz.

Hukuk mesleğinde yaklaşık 40 yıllık bu kesintisiz ve çeşitli alanlardaki dava takip prosedürlerindeki deneyimimiz, yasal uyuşmazlığın sonucunu büyük bir oranda tahmin etmemizi katkı sağlamaktadır. Bir davanın sonucunu tahmin etme yeteneğimizi müvekkillerimiz ile paylaşarak ve anlaşmazlıkları çözmek için alternatif yollar sunarak, böylece müşterilerimiz lehine en uygun yasal çözümü sağlayarak, müşterinin yasal uyuşmazlığını mümkün olan en kısa sürede ve en uygun yasal çözümle sonuçlandırma fırsatına sahip olmaktayız.

  • BT tabanlı ve uygun maliyetli toplu dosya takibi

Bilişim alanında önemli deneyim ve bilgi birikimine sahibiz. Türkiye son dönemde yargı hizmetleri alanında önemli bilişim yatırımları yapmıştır. Adalet Bakanlığı'nın Uyap projesi kapsamında internet üzerinden dava açılması veya icra takibi başlatılması mümkündür. Bu yetenekler doğrultusunda ofisimizde gerekli bilişim altyapısını uzun zaman önce kurduk ve bu sistemle entegre olarak avukatlık hizmetlerimizi müvekkillerimizin ihtiyaçları ve maliyet politikaları doğrultusunda yapılandırdık.

  • Yönetim Danışmanlığı

Kurucumuz Ertuğrul Erciyas olarak 1980 yılından bu yana ve ortaklarımızdan Nihat Erciyas olarak 1998 yılından bu yana bir çok hukuki uyuşmazlıkta ve çeşitli sektörlere hizmet vermiş, şirket yönetimlerine, özellikle yabancı müvekkillerine, şirket yönetimi ve birleşmelerinde iş danışmanlığı hizmeti sunmuş bulunmaktayız. /devralma, Türkiye'de yazılı hukuk kurallarında yer almayan, öngörülemeyen ve tecrübeye dayalı temel hataların önlenmesine ilişkindir. Temel ilkemiz, şirketlerin Türk Kanunları ve ilgili düzenlemeler çerçevesindeki usulsüz davranış ve eylemlerinden kaçınmak ve temel kâr amacı gütmek temel ilkemizdir.

bottom of page