top of page

Hakkımızda

Deneyim ile gelişen sonuç odaklı çalışma.
85141-364-.jpg

Erciyas Avukatlık Bürosu 1980 yılından beri özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında Türk ve uluslararası bir çok firmaya hizmet vermekte olan modern bir avukatlık bürosudur.

 

Bir taraftan bireysel müvekkillerimize özel ihtiyaçlarına uygun hukuki çözümler konusunda danışmanlık yaparken diğer taraftan kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kurumsal hukuk hizmetleri sunmaktayız.

Sunduğumuz hukuki çözümlerin etkin ve pratik olması yanında, efektif olmasına da özen gösteriyoruz.

 

Müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunarken enerjimizi sadece yasal düzenleme ve regülasyonlara değil temel olarak hizmet sunduğumuz sektörü anlamaya harcıyoruz.

Böylece en zor hukuki sorunların cevaplarını yine bizzat sektörlerin içinden bulmaktayız.

Müvekkil Yorumları


*** Hukuk Müdürü
 

*** Hukuk İşleri Müdürü
*** Hukuk Direktörü

  'İş Hukuku alanında çok hızlı ve tatmin edici bir hizmet alıyoruz. Sorunlarımıza her zaman stratejik çözümler getirdiler. Onlar sadece iyi avukatlar değil, aynı zamanda başarılı iş adamlarıdır.

  Hukuk bürosunun etik değerlere saygısı ve profesyonelliği, onlarla çalışmanın en önemli faktörlerinden biridir. Avukatlık mesleğini başarıyla temsil etmektedirler.

Herhangi bir gecikme veya zaman kaybı yaşamadan sorularımıza noktadan noktaya cevaplarla geri dönüyorlar.

  Her zaman güler yüzlü ve işbirlikçi bir tavırları ve çözüm odaklı bir hukuk büroları var.'

Erciyas Hukuk Bürosu, ortakları Arda ve Nihat ve diğer tüm çalışma arkadaşları ile son derece profesyonel, zamanında ve eksiksiz hizmet vermektedir. Çalışma tarzlarından, hızlarından, insani ve saygılı yaklaşımlarından çok memnunuz. Onlarla mümkün olduğunca uzun süre çalışmaya devam etmek istiyoruz.'

Erciyas Hukuk Bürosu, Av. Nihat Erciyas ve ekibi, güçlü iletişim ve problem çözme becerileri ile ihtiyaç duyduğumuz anlarda etkin çözümler sunarak en karmaşık konularda bile kısa sürede sonuca ulaşmamıza yardımcı oldu.

bottom of page